ÖVRIGT / Diverse / Livboj 9234133
nr 923 4133
Livboj
'Sigge'
Kondition: slitage och skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 november 2014
kl 20:17:17
150 kr
200 kr
250 kr